Czy mogę zaznaczyć na mapie nieruchomości tak aby były widoczne tylko dla mnie?

Tak. Po kliknięciu w dany punkt możesz określić jego status w serwisie: publiczny lub niepubliczny (nie będzie wyświetlany w aplikacji).   Dodatkowo podając kod PIN w aplikacji logujesz się do mapy widocznej tylko dla Ciebie – w ten sposób możesz zaznaczyć nieruchomości na umowach otwartych i korzystać z aplikacji wewnętrznie w firmie.

Czy mogę przesłać klientowi tylko wybrane nieruchomości?

Oczywiście. Przejdź do zakładki „udostępnij punkty”, zaznacz wybrane punkty na mapie lub wyszukaj po adresie w panelu po lewej stronie. Wpisz nazwę linku np. działki w Myślenicach i kliknij „generuj link”. Powyżej pojawi się link do mapy z wybranymi nieruchomościami. Teraz możesz przesłać go do klienta.

Chce przesłać ofertę klientowi. Jak to zrobić?

Krok po kroku: 1. Udostępnij 2. Wybierz nieruchomości do udostępnienia 3. Nadaj nazwę linka. 4. Generuj link 5. Otwórz link w przegladarce 6. Skopiuj link 7. Prześlij link na adres mailowy klienta wraz z linkiem do pobrania aplikacji.

Czy ilość zaznaczonych punktów jest nieograniczona?

Tak – jeżeli korzystasz z pakietu Premium. W pakiecie Basic możesz zaznaczyć maksymalnie 20 punktów, a w pakiecie Business 40.

Jak zaznaczyć nieruchomość na mapie?

Po zalogowaniu się do serwisu kliknij zakładkę „Narzędzia” znajdującą się na szarym pasku u góry ekranu, następnie wybierz „Dodaj punkt” i kliknij w wybrane miejsce na mapie, wprowadź w panelu zarządzania dane nieruchomości (nazwa, kategoria, adres, powierzchnia, numer oferty, link) i zapisz!

Jak założyć konto?

Aby założyć konto wypełnij formularz dostępny na stronie https://www.nawiguj.com/rejestracja/. Na podany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie rejestracji w serwisie.