732_gps_mobile

Trafiaj do nieruchomości bez problemów

Wpisz adres lub numer oferty nieruchomości w wyszukiwarce i daj się poprowadzić naszej aplikacji bezpośrednio na działkę najszybszą możliwą drogą.

 985_frame_crop  

Podgląd granic działki w czasie rzeczywistym

Co innego wiedzieć, co innego móc zobaczyć na własne oczy i poczuć pod stopami. Dzięki naszej aplikacji precyzyjnie wskażesz granice działki i przejdziesz się z klientem po całym przeznaczonym do sprzedaży terenie.

 933_clock_time  

Efektywne zarządzanie czasem pracy

Od dziś możesz umawiać więcej spotkań z klientami każdego dnia lub – nasza aplikacja dokładnie wyliczy odległość oraz przeliczy czas dojazdu od nieruchomości do nieruchomości. Koniec ze stresem i kołaczącymi się myślami: „Czy na pewno zdążę?”. A więcej spotkań = więcej sprzedanych działek!

 944_timer
 

Koordynuj prace podwykonawców z łatwością

Fotograf ma problem z dotarciem do nieruchomości, a Ty nie masz czasu, żeby pomóc mu dotrzeć na miejsce? Z naszą aplikacją trafi bez najmniejszego problemu – jednym kliknięciem udostępnisz mu trasę dojazdową lub podasz numer oferty, a sam znajdzie ją w wyszukiwarce Nawiguj.com.

 702_profile_user_group  

Lepsza kontrola pracy zespołowej

Koniec z mejlami, spotkaniami czy grupowymi czatami, na których Twój zespół będzie próbował ustalić, które działania promocyjne zostały już wykonane na potrzeby danej nieruchomości. W Nawiguj.com od tego typu informacji dzieli Cię kilka stuknięć palcem. Wystarczy, że Twoi pracownicy wprowadzą dane i każdy członek zespołu sprawdzi, czy wykonano już zdjęcia z drona lub zamontowano baner.

 728_pin_location_map  

System rekomendacji

Klient pyta o ogłoszenie, które jest nieaktualne? Dzięki Nawiguj.com błyskawicznie sprawdzisz, jakie inne nieruchomości w okolicy możesz mu zaoferować i jednym kliknięciem udostępnisz ich lokalizację.

 732_gps_mobile  

Automatyzacja prezentacji nieruchomości

Nie możesz umówić się z klientem? Nie idzie zgrać Waszych kalendarzy? A może po prostu woli na spokojnie obejrzeć nieruchomość samodzielnie? Podpisz umowę na wyłączność i udostępnij mu link z trasą dojazdową – niech sam pojedzie i oceni ofertę. Ty wykorzystasz ten czas na coś innego.

  952_settings_cog  

Bezproblemowa intuicyjna obsługa

5 minut – tyle maksymalnie zajmuje wprowadzenie nieruchomości do aplikacji. Od tej pory możesz zarządzać ogłoszeniem bezpośrednio w Nawiguj.com, a wszystkie zmiany automatycznie pojawiają się u wszystkich członków zespołu.