Mobilne centrum
zarządzania ofertami

dla biur i agentów nieruchomości

Współpracujemy z

logo-1korona-nieruchomoscilogo-22logo-18remax-polska
logo-4panorama-nieruchomosciapartamentnieruchomoscilogo-15logo-20
logo-21logo-10logo-6logo-16mbn

O aplikacji Dokładna lokalizacja

Nawiguj.com to mobilne centrum zarządzania nieruchomościami dla biur i agentów. Dzięki naszej aplikacji z poziomu smartfona lub tabletu sprawdzisz trasę dojazdową do prezentowanej nieruchomości, oprowadzisz klienta po działce i pokażesz mu jej granice z dokładnością co do metra czy skoordynujesz pracę swojego zespołu i zdalnych współpracowników.

Funkcje aplikacji Znajdź błyskawicznie każdą nieruchomość

Przekonaj się o skuteczności aplikacji, wprowadź swoje nieruchomości na wyłączności, pokaż dokładną lokalizację swoim klientom i współpracownikom.

Funkcje aplikacji Dodawaj i edytuj oferty z poziomu smartfona lub tabletu

Przypisuj kategorie, wyznaczaj granice działek, zarządzaj promocją oferty. Samodzielnie lub w zespole – wszystko mobilnie.

Funkcje aplikacji Udostępniaj informacje i trasy klientom lub współpracownikom

Wygeneruj link, który poprowadzi na miejsce zainteresowane osoby – automatyzuj procesy i wykorzystaj wolny czas na inne zadania.

To tylko wybrane funkcje – zobacz, do czego jeszcze przyda Ci się Nawiguj.com.

Nie ściągaj kota w worku - zobacz, co mówią nasi użytkownicy

  • Joanna Zwolińska agent nieruchomości Apka pomaga mi ustalić w jakim czasie mogę dojechać na nieruchomość. Mam zawsze pod ręką dokładne granice działki oraz lokalizacje innych działek w pobliżu bez konieczności powrotu do biura.
  • Zbigniew Wyrostek agent nieruchomości Aplikacja świetnie sprawdza się w przypadku współpracy z fotografami, monterami tabliczek czy operatorami dronów. Podaję im tylko numer oferty a oni sami - z pomocą Nawiguj.com, trafiają na nieruchomość. Dzięki temu oszczędzam sporo czasu!

Czytaj naszego bloga i subskrybuj newsletter Bądź na bieżąco z nowościami w branży nieruchomości

Automatyzacja procesów w firmie

Jak co dzień rozpoczynasz pracę od uruchomienia komputera i sprawdzenia nieodebranych połączeń. Oddzwaniasz do klientów i pytasz w jakiej sprawie kontaktowali się z Twoim biurem. Ustalenie o którą nieruchomość chodzi trwa jednak dłuższą chwilę. Klient zaczyna się nieco niecierpliwić a Ty z całych sił próbujesz wybrnąć z niekomfortowej sytuacji. Sprawy nie ułatwia również fakt, że […]

Zdjęcia lotnicze z drona w nieruchomościach

W całej Europie i na Świecie agenci nieruchomości wykonują zdjęcia i filmy z powietrza. Od kilku lat usługa ta również w naszym kraju budzi ogromne zainteresowanie i nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego. Nic tak dobrze nie sprzedaje się w branży nieruchomości jak doskonale sfotografowany obiekt, którego zdjęcia zapierają dech w piersiach. Wyobraź sobie ofertę […]

Nawigacja w branży nieruchomości

Jedziesz na prezentację działki. Masz przy sobie wydrukowane mapy i spoglądasz na nie jednocześnie prowadząc samochód. Twoja podzielność uwagi nieźle sprawdza się w tej sytuacji ale i tak już za chwilę kartki leżą porozrzucane a Ty nie możesz trafić na nieruchomość. Klient jadący za Tobą jeszcze o tym nie wie, ale już za chwilę będziesz […]

Subskrybuj nasz newsletter

Tą drogą poinformujemy Cię również o nowych funkcjach aplikacji.

Zainteresowany? Pobierz naszą aplikację za darmo!

0482 Pobrań